Narty w PirenejachNarty w Pirenejach

Hotel HG La Molina 4****

Hotel HG La Molina

Hotel HG La Molina 4**** położony jest u stóp tras narciarskich, tuż przy trasie „Pista Larga” doliny La Molina.

Hotel dysponuje 65 przestronnymi pokojami i apartamentami różnego typu, mogącymi zakwaterować do 6 osób w jednym apartamencie.

Pokoje urządzone nowocześnie, bardzo przytulne. W pełni wyposażone, większość z przepięknym widokiem na dolinę La Cerdanya. Do dyspozycji gości: restauracja, bar, solarium, basen, SPA (dodatkowo płatne) z kabinami masażu, saunami. Dla dzieci mini-klub.

Typy pokoi:

Pokój dwuosobowy: Dla 2 osób lub do pojedynczego wykorzystania. Z łóżkiem małżeńskim lub dwoma łóżkami pojedynczymi. Łazienka z wanną lub prysznicem. Suszarka do włosów, ogrzewanie, klimatyzacja, telefon i TV.

Pokój trzyosobowy: Dla dwóch osób dorosłych i dziecka. Łóżko małżeńskie i łóżko pojedyncze. Łazienka z wanną lub prysznicem. Suszarka do włosów, ogrzewanie, klimatyzacja, telefon i TV. Pokój posiada tez mini aneks kuchenny z lodówką i kuchenką mikrofalową.

Pokój 4-osobowy: Obszerny pokój dla 4 osób. Z łóżkiem małżeńskim i dwoma łóżkami pojedynczymi. Łazienka z wanną lub prysznicem. Suszarka do włosów, ogrzewanie, klimatyzacja, telefon i TV. Pokój posiada tez mini aneks kuchenny z lodówką i kuchenką mikrofalową.

Duplex: Dwupoziomowy apartament mieszczący do 6 osób. Na niższym poziomie salon, aneks kuchenny, łazienka i sypialnia z łóżkiem małżeńskim. Na wyższym poziomie sypialnia z dwoma łóżkami i salonik z dwoma łóżkami oraz łazienka. Suszarki, TV, telefon, ogrzewanie na obu poziomach.