Narty w PirenejachNarty w Pirenejach
Forgot password?

PERFECTTOUR

PERFECTTOUR jest licencjonowanym (numer licencji: GCMD-277) touroperatorem zarejestrowanym w Hiszpanii. Działamy na terenie Hiszpanii od kilunastu lat. Specjalizujemy się w organizacji wszelkiego rodzaju wyjazdów typu „incentive” na terenie Półwyspu Iberyjskiego i w niektórych krajach Ameryki Południowej. Organizujemy wyjazdy dla dużych grup kongresowych i konferencyjnych, a także pracujemy dla małych grup typu VIP. Specjalizujemy się również w organizacji ekskluzywnych indywidualnych wyjazdów VIP (Private Guiding).

Oferujemy m.in. specjalne trasy gastronomiczne, zwiedzanie winnic, loty balonem, podróże luksusowa koleją i wiele rożnych atrakcji dla aktywnych.

Organizujemy także wszelkiego rodzaju wycieczki objazdowe i city-toury na terenie Półwyspu Iberyjskiego dla grup rejsowych, transfery i wynajem samochodów. Zapewniamy profesjonalną polskojęzyczną obsługę. Pracujemy ze sprawdzonymi partnerami, gwarantującymi najwyższy standard usług.

Wiele lat temu odkryliśmy dla siebie narciarskie Pireneje. I od tego momentu przecieramy coraz to nowe szlaki dla polskich narciarzy. To co zawsze nas urzekało, to jakość usług, standard zakwaterowania, przygotowanie tras, doskonała gastronomia, ale przede wszystkim niesamowita gościnność tych terenów i ludzi, dla których nie ma praktycznie rzeczy nie do załatwienia.

Więcej informacji o firmie: http://perfecttour.eu

Na stronie Rządu Katalonii można sprawdzić wpis firmy PERFECTTOUR do rejestru licencjonowanych agencji turystycznych.

idbh-qpr