Narty w PirenejachNarty w Pirenejach
Forgot password?

Andora

Andora – pirenejskie królestwo śniegu, kultury, gastronomii, i… zakupów. Śnieżny raj położony na wysokości 2000 m n.p.m. To w sumie ponad 300 km bardzo urozmaiconych tras narciarskich. Poza nartami, czy snowboardem, księstwo oferuje o wiele więcej: ciekawą kulturę, doskonałą gastronomię, centra wellness i oczywiście sklepy, w których wybór towarów jest naprawdę imponujący!

Grandvalira jest największą stacją narciarską całych Pirenejów. Położona jest na wschodzie państewka Andory. Oferuje 210 km tras narciarskich, doskonałe zaplecze hotelowe i gastronomiczne. Do wyboru kilka tzw. „sektorów:, na które podzielona jest stacja: Encamp, Canillo, El Tarter, Soldeu, Grau Roig y Pas de la Casa. Stacja oferuje wszelkie możliwe usługi i atrakcje dla narciarzy i amatorów snowboardu, ale także dla osób nie jeżdżących na nartach.

Sezon narciarski trwa od początków grudnia do połowy kwietnia.

Vallnord jest drugą, co do wielkości stacją narciarską w Andorze. Znajduje się w północnych dolinach (Ordino y La Massana) i ma prawie 100 km tras.

Stacja podzielona jest na dwa sektory: Pierwszy to Pal + Arinsal połączone ze sobą gondolą z hotelami usytuowanymi przy stokach w La Massana i Arinsal. Drugi sektor to Arcalis, położony na północnym krańcu księstwa Andory.