Narty w PirenejachNarty w Pirenejach
Forgot password?

Barcelona

Do Barcelony z nartami…? Dlaczego nie?

Barcelona dla stacji narciarskich w Pirenejach jest wartością dodaną nie do przecenienia. Bliskość stolicy Katalonii sprawia, że oferta wyjazdu w katalońskie Pireneje nie kończy sie tylko na narciarstwie.

Barcelona stanowi dla większości narciarzy spoza Katalonii bramę wjazdową, ktorej praktycznie nie sposób ominąć. Większośc bowiem samolotów z całej Europy ląduje właśnie w Barcelonie (nieliczne tylko lądują na lotnisku w Gironie). Ten fakt można więc doskonale wykorzystać spędzając troche czasu nad samym poziomem morza. Morze i góry, to zawsze fantastycze połączenie! Zwłaszcza, że klimat śródziemnomorski sprawia, że wysoko w Pireneach szusujemy w pięknym słońcu przy lekko ujemnych temperaturach, a zjeżdżając do Barcelony, możemy cieszyć się lekkim ubraniem i gorącym słońcem.

Naszym Klientom oferujemy możliwości przedłużenia pobytu narciarskiego o np. jeden dzień w Barcelonie wraz z programem zwiedzania z licencjonowanym polskojęzycznym przewodnikiem, obejrzeniem tańczącej fontanny lub pokazu flamenco, rejsem statkiem, jazdą kolejką widokową, czy też degustację wina! Dla kibiców sportowych oferujemy również bilety na mecze!

Tak naprawdę możliwości w mieście Antoniego Gaudiego są nieograniczone!!!