W tym miejscu chcielibyśmy prezentować wszelkie aktualności i galerie związane z szeroko pojętym narciarstwem w Pirenejach.

Dlaczego Pireneje?

Bo Pireneje wcale nie są daleko! PIRENEJE SĄ BLISKO!!!

To tylko 2,5 godziny lotu z Polski do Barcelony i  od półtorej do czterech godzin jazdy samochodem lub autokarem z lotniska pod same trasy narciarskie.

Bo oferta hoteli i apartamentów jest naprawde na wysokim poziomie, gdzie bardzo dba się o Klienta, ktory ma poczuć się tak, jakby spędzał czas u swoich dobrych znajomych.

Bo ludzie są bardzo życzliwi i gościnni i kochają swoje góry, a oferta gastronomiczna nie ma sobie równych!

Bo bliskość Barcelony otwiera kolejne, nieograniczone wręcz, możliwości spędzenia czasu począwszy od poznania niepowtarzalnej architektury Antoniego Gaudiego, przez pokazy flamenco, aż po zawsze niesamowite emocje sportowe podczas meczu na Camp Nou!!!

Charakter Pirenejów  umożliwia uprawianie wielu sportów i doznawanie wielu wrażeń: niezliczone kombinacje pozornych przeciwności: morza i gór, rozległych dolin i grzbietów skalnych, słońca i śniegu, sprawiają, że każdy odwiedzający to miejsce znajdzie dla siebie atrakcje i doskonały sposób na wypoczynek.

W Pirenejach znaleźć można bardzo szeroką ofertę sportów zimowych, począwszy od narciarstwa alpejskiego i narciarstwa biegowego, aż po zaprzęgi psie, śnieżne rakiety, skutery śnieżne i inne aktywności. Na terenie Pirenejów  znajduje się ponad 20 stacji narciarskich, w których można uprawiać zarówno narciarstwo alpejskie, jak i narciarstwo klasyczne.

ZAPRASZAMY!!!