Stacja Baqueira/Beret uważna jest w całej Hiszpanii za najbardziej ekskluzywną stację narciarską na Półwyspie Iberyjskim. To tutaj na zimowy wypoczynek przyjeżdżają gwiazdy sportu, estrady, znane postacie z telewizji czy też prasy, a przede wszystkim hiszpańska rodzina królewska.

Jest to też powód, dla którego firma Maserati już drugi sezon organizuje „Maserati Winter Tour”. Nie ma lepszej promocji dla rasowego sportowego auta jak pokazanie się w słynnej stacji narciarskiej, kiedy za kierownicą aut można ujrzeć znana postać. Za swoją bazę, podobnie jak w zeszłym sezonie, firma z Modeny wybrała  jeden z najlepszych hoteli w Baqueira, hotel La Pleta. Wspaniały hotel, doskonale auta, przepiękne trasy i widoki.

Czegóż może chcieć więcej miłośnik sportu i wysublimowanych rzeczy?

Chętni mogą wypróbować dwa całkiem różne modele ze stajni Maserati: Quattroporte S Q4 sportowa limuzynę z napędem 4 x 4 i rasowy model Ghibli S Q4.

02

Samochody prowadzi się samemu, ale pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Jazda po krętych, zaśnieżonych drogach ze wspaniałymi górskimi widokami na Baqueirę i Beret oraz „rykiem” V6 powoduje nieustający uśmiech na twarzy uczestników.